Deze 19 enthousiastelingen staan elke zondag paraat om er samen met hun leden tegenaan te gaan!

 

Heb je een vraag? Dan kan je ons altijd bereiken op onderstaande e-mailadressen.

 

Kadeekes:

Jolien Verbeek  (jolienverbeek01@gmail.com)

Anne Schutters (anne.schutters@hotmail.com)

Anouck Steensels (anouck.steensels@gmail.com)

Nette Plessers (nette.plessers@gmail.com

 

 

Speelclubs:

Lauren Mertens (laurenmertenss@gmail.com)

Flore Knevels (floreknevels16@gmail.com)

Fien Schutters (fien.schutters@gmail.com)

 

Kwiks:

Danaë Celis (danaecelis@hotmail.com)

Floor Schildermans (floorschildermans@gmail.com)

 

Tippers:

Leen Thaens (leenthaens@gmail.com)

Marie Vandervelden (vandervelden.marie@gmail.com)

Brit Alders (aldersbrit@gmail.com)

Zita Brabanders (zitabrabanders@gmail.com)

 

Tiptiens:

Janne Weijtens (janne.weijtens@gmail.com)

Stefanie Verween (Stefanieverween@gmail.com)

Sofie Lauwerysen (Lauwerysensofie@gmail.com)

 

 

Aspi's:

Sien Schildermans (sienschildermans@gmail.com)

Sien Vankrunkelsven  (sienvankrunkelsven@gmail.com)

Marth Thaens (Marth@live.be)

 

 

Hoofd-aanspreekpunten:

 

1)  Communicatieverantwoordelijke:                     

Marie Vandervelden: +32 470 07 40 26 (vandervelden.marie@gmail.com

 

2) eventuele andere praktische zaken:

Sofie Lauwerysen: +32 492 93 39 46  (Lauwerysensofie@gmail.com)

 

Volwassene begeleider: 

Ruth Geuens: +32 472 52 43 49

 

 

Verhuur:

verhuurchirosamowe@outlook.com